Acil Cam Yapımı

Firmamız Çayyolu Camcı 22 yıllık tecrübesiyle her türlü cam ihtiyacınızı son teknolojinin kullanıldığı 2 adet entegre fabrikasında karşılamaktadır.

Şişecam , Paşabahçe cam yetkili bayisi olan firmamız cam değişimi cam tamiri belli ebatlarda cam yapımı  gibi hizmetlerde sumaktadır.

Uzman usta kadrosu ve oluşturduğu servis ağı ile cam ventilasyon deliği, cam menfez deliği, cam havalandırma deliği açma gibi işlerinizde yerinde özel acılı pergeli ile yapılmaktadır..

Firmamızın kullandığı camlar garantili 1. Kalite Paşabahçe markalı camlardır. Bu camların işlenmesinde son sistem makineler ve malzemeler kullanılmakta her bir üretim aşamasında farklı kontrollerden geçirilerek sağlamlığı test edilmektedir.

Firmamız üretimini yaptığı ısıcam, cam balkon kapama, winsa pvc  gibi ürünleri Ankaranın en büyük mağazalarından biri olan kendi yerinde  müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yıların tecrübesi  ile hizmet veren firmamızı her türlü cam ihtiyacınız için arayabilir seçkin usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.