Doğalgaz Ventilasyon Deliği Açma

Son yıllarda doğalgaz kullandığımız kombi,  ocak, ve şofbenlerden sızan gazdan veya bu gazların yanmasıyla oluşan baca dumanının rüzgar, tıkanma gibi nedenlerle zehirli gazı ve dumanı geri vermesiyle birçok ölüm ve yaralanmayla sonuçlanan zehirlenme vakası  görülmüştür.

Bu durum yetkilileri bir önlem almaya itmiş ve gaz kullanılan yerlerdeki camlarda cam ventilasyon deliği diğer adıyla cam menfez deliklerinin açılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu deliklerin olmadığı evlerde önlem amaçlı deliğin açılması istenmiş cam ventilasyon deliği açtırmayan konut sahiplerinin gazı gaz test ekiplerince kesilmiştir.

Cam menfez deliğinin açılıp buraya takılan menfez kapağı sayesinde temiz hava sirkülasyonu olacak böylelikle zehirlenme gibi vakalar en aza indirilecektir.

Firmamız konusunda son derece uzman usta kadrosu ve oluşturduğu servis ağı ile cam balkon menfez deliği, cam ventilasyon deliği, cam havalandırma deliği ihtiyaçlarınızı özel pergel aletiyle yerinde açmakta ve her türlü cam değiştirme ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Cam menfez deliği veya cam ventilasyon deliği açarken firmamız özel ithal pergel kullanmaktadır. Bu sayede cam kırılma riskleri en aza indirilmektedir.

Firmamızı arayarak cam menfez deliği, cam ventilasyon deliği, cam havalandırma deliği gibi hizmetlerimizden yaralanabilir deneyimli usta kadromuzdan teknik destek ve yardım alabilirsiniz.