Doğalgaz Cam Menfez Deliği Açma

Son zamanlarda doğalgaz kullanımından kaynaklanan üzücü gaz zehirlemeleri yetkilileri önlem almaya itmiş bu sebeple gaz kullanılan yerlerdeki pencerelerdeki camların birine doğalgaz menfez deliklerinin veya diğer adıyla doğalgaz havalandırma deliklerinin açılması mecburi kılınmıştır.

Burada amaç bu cama açılacak doğalgaz menfez delikleri vasıtasıyla içerdeki zehirli gazı dışarı atmak ve temiz havanın girişini sağlamaktır. Bu açılacak doğalgaz menfez delikleri sayesinde mekânlarınız daha güvenli hale gelecek gaz zehirlenmeleri büyük oranda önlenecektir.

Çayyolu camcı, Ümitköy camcı ve Çankaya camcı firması bu cam menfez deliklerini yerinde özel aletlerle açan deneyimli bir usta kadrosuna sahiptir. 1997 yılından günümüze kaliteli usta kadrosu ile doğalgaz cam ventilasyon delikleri, doğalgaz cam menfez delikleri, doğalgaz cam havalandırma delikleri, cam balkon menfez deliklerini açan Çayyolu camcı, Ümitköy camcı ve Çankaya camcı firmamızı arayabilirsiniz.

Çayyolu camcı bu menfez deliklerini doğalgaz yönetmeliğine uygun olarak açmaktadır. Bu cam menfez delikleri açıldıktan sonra camın zamanla buhar ve toz almaması için delik açılan yerdeki iki camın arasına özel fitil çeken firmamız zamanla camın deforme olmasınıda tam olarak engellemektedir.