Özel Cam Kesim ve Yapımı

1997 yılında cam sektörüne adımını atmış olan Çayyolu cam, Ümitköy cam, ve Çankaya cam o günden bu yana devamlı olarak işçilik ve malzeme kalitesini geliştirmiş bayiliğini yaptığı paşabahce şişecamın 6 mm cam, 8mm cam, 10mm cam, dekoratif cam, lamine cam, akustik cam, uygulamalarında en çok tercih edilen firmalardan biri konumuna yükselmiştir.

Uzman bir usta kadrosuna sahip olan Çayyolu cam cama dair her türlü uygulamayı titizlikle yapmaktadır. Özel edatlarda cam kesimi, cam tamiri, cam değişimi firmamızın ana işlerinin başında gelmektedir.

Sinerji cam, konfor cam, ısıcam uygulamalarında Paşabahçe Şişecam markasını tercih eden firmamızın fabrikası Sitelerdedir. Bu fabrikada yapılan her bir cam farklı kontrollerden geçmekte üretim kalitesi en ince ayrıntısına kadar test edilmektedir.

Çayyolu cam, ümitköy cam, Çankaya cam ayrıca doğalgaz menfez delikleri, doğalgaz ventilasyon delikleri, doğalgaz havalandırma delileri, cam balkon menfez delilerini yerinde özel açılı pergeli ve seçkin usta kadrosu ile açmaktadır.

Son zamanlarda yaşanan üzücü zehirleme vakaları gaz kullanımının yapıldığı yerlerdeki pencerelerde doğalgaz menfez delilerinin açılmasını zorunlu hale getirtmiştir. Bu deliklerin cama açılması ile birlikte dışarıdan içeriye temiz hava girişi sağlanacak böylece zehirlenme vakaları en aza indirilecektir.

Bu doğalgaz menfez deliklerinin açılması için usta kadrosuna gerekli eğitimleri veren Çayyolu camcı, Ümitköy camcı ve Çankaya camcı firmalarını arayabilir teknik destek ve yardım alabilirsiniz.